Семінар "Права інтелектуальної власності у ВНЗ і підвищення рейтингу наукових публікацій"27 квітня 2011 року в науковій бібліотеці Донецького національного університету відбувся семінар "Права інтелектуальної власності у ВНЗ і підвищення рейтингу наукових публікацій". В роботі семінару прийняли участь співробітники Донецького національного університету та спеціалісти бібліотек України..

Питання семінару:

1. Захист авторського права у ВНЗ. Доповідачь Чьочь В.В. (патентний повіренний України, спеціаліст у сфері авторського права та суміжних прав, кандидат технічних наук, м. Київ),

2. Міжнародні бази данних (SCOPUS, SCIRUS, INSPEC, Web of Science и др.). Доповідачь Васильєв О.В. (директор Ассоціації "Інформатіо-Консорциум", м. Київ).

У семінарі прийняли участь співробітники НТБ ДонНТУ. Для підвищення наукового потенціалу університету бібліотека продовжує використання міжнародних баз даних. Актуальні питання авторського права та суміжних прав постійно вирішуються за допомогою обміну досвідом з іншими бібліотеками України.

Під час проведення семінару всі присутні отримали сертифікати про участь